Nápověda

18. října 2012 v 15:05 | Bleskoblesk

!Nápověda!


Ohledně zvířat
1.Mohu někde zakoupit nové zvíře? -Ne,nelze to,ale své zvíře můžete připustit. Tohle Vás však stojí nějaké zooblíky a je to možné jen jednou za měsíc. Pokud však připouštíte samcem,vynese Vám to nějaké zooblíky.

2.Kolik stojí připouštění a jaká zvířata se jej mohou zúčastnit? -Protože jsme ve virtuálním světě,účastní se jej krysy,koně,psi a kočky. Potom je to možné i s drakem,vlkem a ovcí. Nejnižší cena připouštění je 300 zooblíků a nejvyšší 1000 zooblíků.

3.Jak se starat o zvíře,a co když dostanu upozornění na svůj web,Howrse,E-mail popřípadě DA,že je v útulku,kde jej najdu? -O zvíře se staráte tím,že jdete a jeho profil a pod ně píšete komentáře typu: Myju jej,mazlím se atd. Pokud je v útulku,zaplatíte pokutu,plus jej musíte odkoupit.

4.Jak navýším dovednosti? -Účastí soutěží,kdy Vám za první,druhé nebo třetí místo přibyde hvězdička šedá a jedna vyplněná. Jakmile má Vaše zvíře pět hvězd,dostává se do elity,tedy už nemůže soutěžit s obyčejnou zvěří,ale s kouzelnou zvěří,která má elitu. Tohle také možné šlechtěním nebo trénováním.

Ohledně obchodu
1.Když si něco koupím,kdy se mi do dostane do inventáře? -Za pár hodin,popřípadě dní. Admini nejsou roboti a nemusí tu být každý den.

2.Je hra nějak placená,a proč vlastně má tato herní měna ázev zooblíci? -Zooblíci byli vymšleni už v několika předešlých hrách,dříve,před hračkama,takže je pouze náhoda,že se naše měna jmenuje podle zvířátek,která se skládají do kuličky. Hra nic neobnáší,žádné reálné peníze,nic. Žádné osobní údaje,jediné co po Vás potřebujeme osobního je Email,Howrse,Ufonek,DA nebo web,abychom Vás mohli čas od času an něco upozornit. Vaše údaje NEJSOU svěřovány,tak jako moderátoři mají zakázáno svěřovat hesla cizím lidem,proto je heslo hry čas od času měněno.

Ohledně problémů
1.Našel jsem nevhodného hráče,co mám dělat? -Nahlašte jej nám,zablokujeme jej. Nejsme totiž slovník nadávek a nemusíme znát ty,co se teď nvě nebo dříve používaly. Pokud však použijete sakra nebo kurník,nebude to vadit,pokud se tím nebude dotyčný nějak navážet.

2.Mám v PC vir! A naposled jsem navštěvoval VAŠI HRU! -Ne,naše hra neobsahuje viry,zkuste zatápat v minulosti. Netshovali jste film,hru,nový program,či neklikal na neznámé odkazy? Obvykle se totiž stane,že máte v PC vir,který se k Vám dostane přes stahování. Doporučujeme používat antivir Avast!.

Máte jiné otázky? Pište je zde:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safira Safira | 18. října 2012 v 15:26 | Reagovat

supr, tohle mi táák pomohlo...
mládě zůstává samici, že??

2 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 18. října 2012 v 18:30 | Reagovat

[1]: jj zdá se mi že jo :-)

3 Ezlo Ezlo | Web | 18. října 2012 v 21:13 | Reagovat

Bude se hodit... Díky :D

4 Eliška Poníková Eliška Poníková | 21. října 2012 v 18:22 | Reagovat

Moc děkuji ;)
A když mám samce a chci koťátka, jak to mohu udělat?
A jak mohu koupit různé věci?
Omlouvám se, pokud otravuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama