Pravidla

18. září 2012 v 13:27 | Prcek prcek,Bleskoblesk a Zimmbawe
Zde jsou napsána pravidla hry

1.V této hře je přísně zakázáno svěřovat heslo blogu někomu cizímu. Ale naštěstí bereme za moderátory a adminy pouze ty,kterým věříme. Pokud jste moderátor,heslo zkrátka nikomu nesvěříte. Ale čas od času je heslo měněno a tímto i úvaha o tom,kdo se má stát moderátorem.
Trest: Smazání hráče a jeho zablokování

2.Taktéž se zde nesmůže mluvit vulgárně-sakra nebo kurník je sice možné používat,ale ne ve směru,aby jste se dotkli kohokoliv,kdo tuto hru hraje. Dále zde neporušujte pravidla slušného chování,nevkládejte odkazy na cizí weby ani obrázky se sexuální či rasistickou tématikou.
Trest: Zablokování na tři dny,odebrání zooblíků.

3.Další věcí by byla věc,za kterou jsou postihy téměř ve všech hrách s virtuálnímy zvířaty,bojovníky atd. Jelikož jsme docela zkušení blogeři,víme,jak se blokují i povolují osoby,mažou a povolují komentáře. A to znamená že vidíme Vaši IP adresu. IP adresa je něco jako číslo Vašeho počítače. Dle této adresy se pozná,zda hrajete sám za sebe. Nikdy si nesmíte zakládat více profilů. Jakmile budete odhaleni,dveře do hry za Vámi jen prásknou. Váš profil bude smazám a zvířata,která jste vlastnili jdou do útulku či volné Přírody. Ale pokud se zde chce zaregistrovat i Váš bratr,sestra,nebo kamarád,co nemá přístup k počítači,nebbojte se nám to ohlásit na Email.
Trest: Zablokování a smazání,jak už bylo zmíněno.

4.Pokud Vám na hře něco vadí,nebojte se to říct. Ale NIKDY se nenavážejte do administrátorů. Ale nestěžujte si,že je tu starý design. Je to naše věc,že je tu starý dess a my s tím nc nenaděláme,protože žádný z nás grafik není a je zbytečné jej každý měsíc měnit. Navíc,tato hra je obyčejná,není to web o nějaké Seleně Gomez,ani tu nebude čtyřista nadpisků typu: Pixelky,Hot or Not,Site Info a další.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeeperka Jeeperka | Web | 17. listopadu 2012 v 19:51 | Reagovat

Mě tu něco vadí, ale enchci tím někoho urazit. Takže je předem omlouvám za mou upřímnost ...
Ty kresby jsou ... příšerný ... :S

a hlavně se neobracejte zpětnou reakcí že moje kresby jsou taky humus, přitom nejsou a maj aspoň nějakou úroveň.

2 Jeeperka Jeeperka | Web | 17. listopadu 2012 v 19:54 | Reagovat

[1]: uh, prosím hlavně né zpětnou reakci na mé kresby! :S
prostě je to upřímnost nade vše, ta anatomie ... a všechno ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama